Infrapanely

Dodáváme a montujeme infrapanely na klíč, záruční i pozáruční servis. 
Navrhujeme kompletní řešení pro úspory spotřebované elektrické energie.

Nízkoteplotní infrapanely jsou topná zařízení, která mají několik výhodných vlastností. Obrovskou výhodou je úspora energie a také jednoduchá instalace. Stejně tak, jako životnost a údržba samozřejmě také patří k jedné z velkých výhod.

Nízkoteplotní Infrapanely jsou určené do bytů, rodinných domů, kanceláří i do výrobních prostor, k pohodlnému, bezúdržbovému vytápění. Umístění je jednoduché, lze je dát na strop nebo kdekoliv na zeď a vytvoří tak rovnoměrnou teplotu v celé místnosti pomocí infračervených vln, které poskytují skvělou tepelnou pohodu.  

Infrapenely ITZ BASIC

Základní infrapanely

ITZ BASIC

Infrapanely STANDARD ITS

Infrapanely ve skle

STANDARD ITS

Infrapanely ELEGANCE ITS

Obrazové infrapanely

ELEGANCE ITS

Infrapanely ELEGANCE ITS

Zrcadlové infrapanely

ELEGANCE ITS

Infrapanely mají oproti konvenčním topným systémům řadu výhod:

Účinnost

Infrapanely ohřívají předměty a osoby přímo, místo aby ohřívaly vzduch. To znamená, že k vytápění prostoru je potřeba méně energie, takže jsou energeticky účinnější než tradiční systémy vytápění.

Rychlé zahřátí

Infrapanely se rychle zahřejí, takže místnost dosáhne příjemné teploty během několika minut.

Nákladově efektivní

Infrapanely mohou být levnější na instalaci a provoz než tradiční topné systémy, protože nevyžadují potrubí, větrací otvory nebo jiné komponenty.

Všestrannost

Infrapanely lze použít v různých prostředích, včetně domácností, kanceláří a komerčních budov. Mohou být také použity jako doplňkové vytápění, pro doplnění stávajících systémů vytápění.

Rádi Vám poradíme

Základní infrapanely ITZ BASIC 

Základní topné infrapanely s bílým matným povrchem. Standartní provedení rámů dodáváme hliníkové (bílé, černé). Na zakázku jsme schopni Vám vytvořit i rám dřevěný (smrk, buk, dub aj.). V případě těchto infra panelů je hlavním topným zdrojem karbonová deska. 

Výhodou těchto desek je jejich způsob zpracování. Je to souvislá 1 mm vrstva uhlíku, kde nemůže nikde dojít k uvolnění spojů, jako např. u vláken či odporových kabelů. Přednost této topné desky je v životnosti (více než 40 let) a nízké hladině elektrosmogu. 

Záruka topné desky je 60 měsíců. Uvnitř tělesa je umístněný omezovací termostat, který brání přehřátí. Infra panely neobsahují žádné mechanické součásti snižující jejich provozní spolehlivost!

Infrapanel BASIC
Infrapanel STANDARD

Infrapanely STANDARD ITS ve skle 

Infračervené topné panely se skleněným bílým povrchem, vyrábíme standardně bez rámu. Díky tomu docílíme IP54 proti vlhkosti a prašnosti. Díky speciální, nově vytvořené konstrukce, která je zcela z nových lehkých materiálů jsme dokázali zvýšit kvalitu a snížit váhu o 1/3. Topné panely můžeme na základě Vašeho přání doplnit rámem dřevěným (smrk, buk, dub) nebo hliníkovým (bílý, černý či elox.)

Topným zdrojem těchto infrapanelů je karbonová deska. Výhodou těchto desek je jejich způsob zpracování. Je to souvislá 1 mm vrstva uhlíku, kde nemůže nikde dojít k uvolnění spojů, jako např. u vláken či odporových kabelů. Přednost této topné desky je v životnosti (více než 40 let) a nízké hladině elektrosmogu. Záruka topné desky je 60 měsíců. Uvnitř tělesa je umístněný omezovací termostat, který brání přehřátí. Panely neobsahují žádné mechanické součásti snižující jeho provozní spolehlivost!

INFRAPANELY ITS sklo – obraz Standard a Exklusive

Infračervené zářiče se vyrábí i v různém provedení obrazů, dokonce i s vlastní fotografií. Je možné je potisknout pomocí UV technologií. Tisk probíhá na sklo infrapanelů (varianta Standard) nebo přímo do skla (varianta Exklusive). Potisk tak dává infrapanelům jedinečný a bezkonkurenční vzhled a hlavně neomezenou životnost.

Infrapanel ITS sklo
Infrapanel ELEGANCE

Zrcadlové panely ELEGANCE ITS

Infrapanely ITS ELEGANCE se vyrábí na stejném principu jako ITS panely Standard bez rámové ale se zrcadlovou plochou. Velkou výhodu mají použití především v koupelnách. Velkou předností je, že se nerosí. Můžeme je na základě Vašeho přání doplnit rámem dřevěným (smrk, buk, dub) nebo hliníkovým (bílý, černý či elox.)

2023