Halogenové zářiče

Tepelné zářiče používají nejmodernější zdroje infračerveného záření s vysokou účinností a dlouhou životností. Během několika sekund po zapnutí infra topení je teplo vyzařováno plným výkonem. Reflektor, jehož tvar byl navržen ve spolupráci s odborníky z laboratoří TOSHIBA, usměrňuje tepelné paprsky a zajišťuje maximální přenos tepelné energie, přesně na místo, které si zvolíte. Díky těmto skutečnostem je vytápění IR zářiči SUNLINE® vysoce efektivní a úsporné.

Tradiční horkovzdušné vytápění ohřívá vzduch, který stoupá vzhůru, uniká netěsnostmi budovy a víří prach. Osoby a objekty jsou vytápěny nepřímo vzduchem. Oproti tomu tepelné infračervené zářiče směřují své paprsky pouze na místa, která chcete momentálně vytápět. Teplo je velmi podobné slunečnímu záření bez přítomnosti škodlivých UV paprsků. Osoby a objekty jsou vytápěny přímo s minimálními tepelnými ztrátami a bez víření prachu.

Tento typ infračerveného vytápění je vhodný zejména pro místa, kde je potřebný okamžitý zdroj tepla nebo jde o nepravidelně používané prostory. Jedná se o bary a restaurace, venkovní posezení, výrobní haly, opravny a servisy, skladovací prostory, církevní stavby a kostely, supermarkety, garáže, zimní zahrady, sportovní haly, kuchyně a jídelny.

Halogenový zářič

Rádi Vám sestavíme nabídku

Halogenový zářič

    Vytápění se velmi hodí, do špatně, izolovaných prostor. Pro zónové vytápění.

    Technologický ohřev a vysoušení zdiva

    Velice vhodné na terasy a prodloužit si tak sezonu při chladném období.

2023